top of page
Modern Architecture

RED PROJEKTY

Představujeme naše vlastní developerské projekty a některé stavby na klíč, které jsme v posledních měsících dokončili pro naše klienty a klíčové aktuálně běžící zakázky.

GREEN RESORT SLAPY - OBOZ

Rekreační chaty a apartmány

Projekt Green Resort Slapy  zahrnuje 6 luxusních apartmánů a 15 soukromých chat ve vyhlášené lokalitě Oboz u vodní nádrže Slapy.

Apartmány mají dispozici 2+kk nebo 3+kk o rozloze 49,4 až 127,9 m2. Náš projekt oslovil klienty, kteří ocení jak kvalitní materiály, tak  nadčasový design a maximální komfort bez jakýchkoliv nároků na údržbu. Součástí našich poprodejních služeb je i kompletní údržba a úklid nemovitosti. (Poslední 2 apartmány jsou k dispozici na webu projektu.)

Naše strojové vybavení

Na všech našich projektech používáme prakticky výhradně naše vlastní stroje a techniku. Nejsme závislí na externích společnostech.

Palladium Praha

Příklad naší práce pro nejprestižnější obchodní galerii v Praz. Interiérové úpravy na klíč v maximální přesnosti, kvalitě a rychlosti.

Hotel Šroubek - Evropa

Příklad naší činnosti na vysoce sofistikovaných projektech - rekonstrukce a výstavba secesního skvostu - Hotelu Evropa (Šroubek) na Václavském náměstí.

bottom of page