top of page

DIVIZE SILNICE A CESTY

Divize 1 / Silnice a cesty

Výhoda 1

Rychlost: Reparace silnic pomocí infračervených topidel je velmi rychlá metoda oprav, která umožňuje rychlou obnovu těchto cest. Díky této metodě se zkracuje doba uzavírání silnic a minimalizuje se dopravní komplikace. 

Výhoda 2

Kvalita: Infrateplovzdušné topení je velmi efektivní při vytváření rovnoměrného ohřevu asfaltu. To znamená, že při opravě silnic pomocí této metody se vytváří vysoká kvalita práce s minimálními šancemi na trhliny a jiné defekty. 

Výhoda 3

Šetrnost: Infrateplovzdušné topení je velmi šetrné k životnímu prostředí a lidem. Tato metoda nevyžaduje použití žádných chemických látek nebo emisí, což minimalizuje negativní dopad na životní prostředí a zdraví lidí. 

Výhoda 4

Úspora nákladů: Reparace silnic pomocí infračervených topidel je velmi ekonomická metoda. Tato metoda umožňuje úsporu materiálů a výrobních nákladů. Navíc, tato metoda minimalizuje čas potřebný na opravy a snižuje náklady na pracovní sílu. 

Výhoda 5

Trvanlivost: Reparace silnic pomocí infračervených topidel zvyšuje trvanlivost cesty a minimalizuje riziko opakovaných oprav. Tato metoda umožňuje zlepšení kvality silnice a minimalizuje nutnost častých oprav v budoucnu. 

Stavební činnost: Products

OPRAVY SILNIC INFRAZÁŘIČEM

Divize "Silnice RED" nabízí údržbu a opravy asfaltových cest s využitím technologie infračervených zářičů, která umožňuje rychlé a kvalitní opravy výtluků. Naše moderní metoda oprav nám umožňuje poskytovat efektivní a kvalitní opravy za lepší cenu než u jiných tradičních metod oprav.

Kontaktujte nás pro zpracování nabídky.

POKLÁDKA ASFALTU
FINIŠEREM

Provádíme pokládky asfaltových povrchů pomocí Vlastního finišeru Vogele Super 800.

Pro zpracování nabídky nás neváhejte oslovit.

RECYKLACE
ASFALTU

Provádíme pokládku asfaltu pomocí s pomocí recyklátoru Bagela 7000. Specializovaný stroj umožňuje znovupoužití asfaltu a tím i úsporu nákladů. Daná technologie se hodí pro méně zatěžované cesty.

Bagela Recyklátor.jpg
Stavební činnost: Products

PÁR FOTEK SILNIČNÍ DIVIZE

Vibrační Tandemový VÁLEC
Infrazářič opravy asfaltu 2
Infrazářič na opravy asfaltu
Silniční stroje RED
workers-on-asphalting-paver-during-road-street-rep-2022-11-12-10-36-06-utc
Stavební činnost: Galerie
bottom of page